Enjoytennis

Voor leuke en leerzame tennislessen en -events gedurende het hele jaar.

Winter '17/'18

Maandag - junioren

14.30-15.15

Philou Bleijenberg
Emma Julia Steiginga 
Sofia Ben Amar
Fenna Assink

Categorie: oranje
Trainer: Marijke

14.30-15.15

Thomas Mulders
Max Callaars
Julian Freling
Teun Verbaten

Categorie: groen
Trainer: Sem

15.15-16.00

Tijl Schraa
Joy Merence
Tiese Messemaker
Tim Klaucke

Categorie: groen
Trainer: Sem

15.15-16.00

Bart van Duinen
Luca Galje
Thom Meijers
Olivier Roestenburg

Categorie: groen
Trainer: Marijke

16.00-16.45

Melle van Doorn
Hidde Sluis
Merlijn Schrijvers
Jens de Wit

Categorie: oranje
Trainer: Sem

16.00-16.45

Jonas Wielinga
Thijs van der Zee
Stan Ruinard
Stijn van Noord

Categorie: groen
Trainer: Marijke

16.45-17.30

Juan Grit
Tony Veldhoen
Thijl van Hamersveld
Stan Gijsberts






Categorie: rood
Trainer: Marijke

18.30-19.30

Lisa Cox
Ella Cox
Claudia Scholten
Nathalie Pachocki
Pita Batenburg
Kim van Beukering
Noelle van Doorn
Lindsey van Doorn
Joell van Erven

Categorie: geel
Trainer: Sem

17.30-18.30

Taeke Koen
Wessel de Groot
Jurre Glansdorp
Roald Scheper
Sikko Koen
Luca Snijders
Joris Jannink



Categorie: geel
Trainer: Sem


.



Dinsdag - junioren

14.30-15.15

Aaron lelapary
Lisa van Es
Floortje van Burgel
Malou van Kapel
Faye Boumans
Myrthe Vangangel
Sterre Groeneweg
Olivia Verschoor


Categorie: rood
Trainer: Marijke

15.15-16.00

Sam Duits
Alexander Rademaker
Loek Veerbeek
Maarten van Vliet
Jorrit de Vries
Mathijn Wismeijer
Gabor Wartan
Luc Biemans
Boris Gerrits

Categorie: oranje
Trainer: Sem

16.00-16.45

Quinty Eschweiler
Robina Valkenburg
Sabine van Zwieten
Julie van Rooijen
Julia Blom
Michelle Dzwonzcyk
Jane Luiten
Sophie van den Broek


Categorie: oranje
Trainer: Sem

16.45-17.30

Israel van DIjk
Joy Merence
Bart van Dijk
Rik Tuenter
Marlou van Dijk
Claire Bruel
Stijn Assink
Abdel Rahil


Categorie: groen
Trainer: Sem

17.30-18.30

Ruben Martens
Taeke Koen
Sikko Koen
Daan Remmerswaal
Niels Lagemaat
Jorrit Hieminga




Categorie: geel
Trainer: Sem

18.30-19.30

Hidde Glansdorp
Bink de Jong
Thijmen de Groot
Tom Oorschot
Jesper Sonsma
Olivier Glansdorp
Imke v Houten
Merel van Houten


Categorie: geel
Trainer: Sem

Woensdag - junioren

15.00-15.45

Nienke de Wit
Dewi van Wijk
Chloe Hage
Senne Pindus
Lieke van Kuijk
Sam Duits
Thijs Lambriks
Michiel van Renswouw


Categorie: rood
Trainer: Sem

15.45-16.30

Anne Claire Jannink
Merel van Nieuwkerk
Zi Ying van Beukering
Sofie Braaksma






Categorie: oranje
Trainer: Sem

15.45-16.30

Michelle Dzwonzcyk
Boris Gerrits
Rosalie Goedgeluk
Demi van Es
Emma Lelapary
Simon Baltus
Abbey Jansen
Valio Spijkerman


Categorie: oranje
Trainer: Eric Hendriks

16.30-17.30

Kim van Beukering
Lisa Cox
Ella Cox
Maaike van Nieuwkerk
Claire Lyssen
Joella van Erven




Categorie: geel
Trainer:  Sem

16.30-17.30

Ethan van der Mark
Rick van den Ijssel
Wesley Vliet
Keith Boon
Peter Notenboom
Ward Eijkman




Categorie: geel
Trainer: Eric Hendriks

17.30-18.30

Bodil van Miltenburg
Alexandra Vinas van Driel
Kim van Voorst
Marit Swanink
Kiki Weijers
Carmen van de Ven
Simone van den Brink
Anna Duhen

Categorie: geel
Trainer: Eric Hendrik

17.30-18.30

Joep Hermans
Lucas de Groot
Willem Dolmans
Hugo Jannink

Categorie: geel
Trainer: Sem






.



Donderdag - junioren

14.30-15.30

Finn van Houten
Jurre Glansdorp
Floris Braaksma
Thomas Krajnc






Categorie: geel
Trainer: Gerard

15.30-16.15

Jordan Boumann
Luca van Burgel
Cheyenne Slotboom
Dominique Peek
Olivia Jensen
Aitor Sanchez Martinez




Categorie: groen
Trainer: Gerard

16.30-17.30

Kars Schoonderwoerd
Jesse Ravesteijn
Ruben Rooker
Yvo Klazema
Micha Rijdes
Jasper Dijkstra
Max Boer
Victor Baltus


Categorie: groen/geel
Trainer: Gerard

17.30-18.30

Britt Rijnders
Cheyenne Josepha
Claudia Scholten
Nathalie Pachocki
Famke Siemes
Charlotte Knoop
Simone van de Brink
Anna Maria Vinas van Driel

Categorie: geel
Trainer: Gerard



Vrijdag - junioren

14.30-15.15

Gaby vd Hoorn
Megan vd Steen
Roos Hermans
Anne Claire Jannink
Jane Luiten
Emma Julia Steiginga
Sofie Braaksma
Quinty Eschweiler

Categorie: oranje
Trainer: Sem

15.15-16.00

Merlijn Schrijvers
Hugo Dinkelaar
Niels Gijsberts
Lucas Heijboer
Kas van Lelyveld
Loek Verbeek
Xander Sprang


Categorie: oranje
Trainer: Sem

16.00-16.45

Amira van Leeuwen
Cheyenne Slotboom
Jordan Boumann
Tirza Wijmenga
Britt Smulders
Noor Saccal
Wiep Holterman
Luca van Burgel

Categorie: groen
Trainer: Sem

16.45-17.30

Stef de Wit
Steyn Roestenburg
Sven Messemaker
Tycho de Bruin





Categorie: oranje
Trainer: Sem

16.45-17.30

Nora Dieleman
Dominique Peek
Olivia Jensen
Dione Schalkwijk
Lieke Gijsberts




Categorie: groen
Trainer: Eric Hendriks

17.30-18.15

Floris Braaksma
Thomas Kranjc
Sander Rez
Tom Renardel de L.
Joris Scholman
Micha Rijdes
Stijn Assink
Jip Verbeek

Categorie: groen
Trainer:  Eric Hendriks

17.30-18.30

Daan Remmerswaal
Niels Lagemaat
Xavier Lysen
Steffen Fricke




Categorie: geel
Trainer: Sem

18.30-19.30

Marijn van der Poort
Jorrit Hazebroek
Finn van Houten
Arthur Westerhof
Yves Monchen



Categorie: geel
Trainer: Sem

18.30-19.30

Sam Remmerswaal
Kjeld Mater
Wessel de Groot
Peter Noteboom




Categorie: geel
Trainer:  Eric Hendriks

19.30-20.30

Jort Siemes
Max de Raaij
Maarten Timmer
Alec Hofmans
Ruben Martens
Olivier Glansdorp
Thijmen de Groot

Categorie: geel
Trainer: Sem